checkGratis en vrijblijvendGratis en vrijblijvend
+

De Keukenvernieuwers Den Helder

De Keukenvernieuwers Den Helder.jpg
7,9
score_fullscore_fullscore_fullscore_fullscore_empty
(39 reviews)
place
Kraaivenstraat 2020-12-21 00:00:00, Tilburg
timelapse10 jaar in bedrijf
checkGratis en vrijblijvendGratis en vrijblijvend
Over onsErvaringReviews
Neem contact op via:
Introductie
Keukenrenovatie is onze specialiteit. Wij maken uw oude keuken weer als nieuw. Is er overeenstemming tussen u en De Keukenvernieuwers over de uit te voeren keukenrenovatie en de financiën, dan kunnen we aan de slag: werkblad, keukendeurtjes, afzuigkap, keukenlades, verlichting, grepen, inbouwapparaten… wij vervangen echt alles wat u wilt.
Expertise
KeukenrenovatieRenovatieAfwerkingRenovatie keukenkastjes en -deurtjesVervanging van keukenbladPlaatsing van keukenapparatuurNieuwe keukenOverige keukenwerkzaamheden
Foto's
keukenrenovatie_tilburg_De_Keukenvernieuwers_Den_Helder_2.jpgkeukenrenovatie_tilburg_De_Keukenvernieuwers_Den_Helder_3.jpg
Openingstijden
Gesloten - Gaat open op donderdag om 08:30
expand_more
Maandag
-
08:30 tot 17:00
Dinsdag
-
08:30 tot 17:00
Woensdag
-
08:30 tot 17:00
Donderdag
-
08:30 tot 17:00
Vrijdag
-
08:30 tot 17:00
Zaterdag
-
Gesloten
Zondag
-
Gesloten
Ervaring & vakmanschap
timelapse10 jaar in bedrijfstar39 reviewspeople_outline1 medewerkers
Lid van
CBW-erkend
Checklist
info_outline
checkmarkKVK gegevens gecontroleerd.checkmarkLidmaatschap CBW deze maand geverifieerd.
Reviews
info_outline
Goed3,8
starstarstarstarstar
39 reviews uit 3 bronnen

Reviews van andere bronnen
info_outline
Marit Hartogstarstarstarstarstar
11 apr. 2025 google
Wij hadden geen ervaring met nieuwe keukens. Achteraf de offerte veel te duur, verkoper bleek onbetrouwbaar en roddelt over andere klanten én collega's op kantoor. Heel blij dat het allemaal niet door gegaan is en een bijzondere ervaring rijker.

Lidia van den Bosstarstarstarstarstar
3 apr. 2025 google
Wij hebben een prachtige, verfrissende keuken staan door Frank van Oers (omgeving Moerdijk) Een man van weinig woorden maar verstaat zijn vak. Hij is Pietje precies en denkt vooruit. Als u geen keuze heeft in een andere opstelling. Vraag raad bij Frank van Oers.

Rob Mstarstarstarstarstar
9 dec. 2024 google
We zijn ontzettend goed geholpen door Erik van Keukenvernieuwers (omgeving Dongen). We hebben een prachtige vernieuwde keuken voor een vriendelijke prijs. Scheelt aanzienlijk in vergelijking met een nieuwe keuken, maar voor ons voelt het echt als een nieuwe keuken. Erik is zeer vakkundig, nauwkeurig, vriendelijk, communiceert erg prettig en denkt heel goed mee. Absoluut een aanrader!

Caroline Balhuizenstarstarstarstarstar
3 nov. 2024 google
De klant is hier geen Koning. Zeer onbeschofte verkoper aan de lijn die alleen dure merkapparatuur wil slijten
Toon bronnenexpand_more
checkGratis en vrijblijvendGratis en vrijblijvend