Bekijk ook de Top 10 kozijnen specialisten in Nieuwkuijk
arrow_backNaar Top 10 kozijnen specialisten in Nieuwkuijk
+
V.P.G. Aluminium Ramen en Geveltechniek B.V.
8,0
(9 reviews)
place
Touwslager 38, Nieuwkuijk
timelapse29 jaar in bedrijf
checkGratis en vrijblijvendGratis en vrijblijvend
Over onsErvaringReviews
Neem contact op via:
Introductie
V.P.G. is een vooraanstaand bedrijf dat zich specialiseert in het ontwerpen, produceren en monteren van aluminium kozijnen, deuren en vliesgevels. Onze projecten variëren van openbare gebouwen en bedrijfspanden tot woonhuizen en grote wooncomplexen. We werken nauw samen met aannemers, vastgoed investeerders, architecten en Verenigingen van Eigenaren. Ons toegewijde team van tekenaars en werkvoorbereiders bereidt elk project tot in de puntjes voor, waarna ons productieteam de opdracht in productie neemt. Onze montagemedewerkers zorgen vervolgens voor een professionele installatie en afwerking op locatie.
Bij V.P.G. onderscheiden we ons door directe communicatielijnen en professioneel ingerichte processen. Hierdoor kunnen we een bovengemiddelde kwaliteit en service leveren voor zowel product als project. We werken volgens de kwaliteitseisen van het VMRG en zijn trots op onze gerenommeerde leveranciers.
Onze aluminium kozijnen kunnen in tal van kleuren worden geleverd, dankzij een keuze uit drie soorten oppervlaktebehandelingen. Of u nu kiest voor een glad oppervlak, een korrelige structuurlak of anodisatie, bij ons bent u verzekerd van een hoogwaardig product.
Bent u benieuwd naar wat V.P.G. voor u kan betekenen? Vraag dan nu een vrijblijvende offerte aan. We kijken ernaar uit om uw project tot een succes te maken.
timelapse29 jaar in bedrijfstar9 reviewspeople_outline2 medewerkers
Checklist
info_outline
checkmarkKVK gegevens gecontroleerd.
Reviews van andere bronnen
info_outline
Richard van Tilborgstarstarstarstarstar
6 jul. 2024 google
Dit is de reactie op een vraag om service: "Het is moeilijk om te zien wat het onderdeel precies is wat is afgebroken. [......] Zijn er problemen met het raam? Anders zou ik het even aankijken.
Helaas is de garantie op het geleverde onderdeel al verlopen (dit is 3 maanden)."
Buitengewoon vreemd dat er 3 maanden garantie zit op een metalen onderdeel van een raam dat een levensduur van tientallen jaren heeft bij normaal gebruik. Daarom niet meer dan 1 ster voor de "service".
Toon bronnenexpand_more
checkGratis en vrijblijvendGratis en vrijblijvend
Duurzaamheid & installatie: specialisten in Nieuwkuijk