Jullie gaan trouwen! En of je dit nu klein en intiem of juist groots aanpakt, één ding is zeker: van deze dag moeten jullie écht zorgeloos kunnen genieten. And that's where we come in! Van de volledige planning van de dag of enkel een (of meerdere) adviesgesprek(-en) over jullie bruiloft, evenement of de styling hiervan. Jullie kunnen bij mij terecht met al jullie vragen, ideeën en wensen en ik help jullie met alle liefde verder!
Wie ben ik? Het gezicht achter IV Weddings & Events, dat ben ik: Imke Vis!
Al zolang als ik me kan herinneren ben ik al bezig met regelen en organiseren. Van verjaardagen tot vakanties: Im regelt het wel! Geboren in Tilburg en opgegroeid in Eindhoven, dus de Brabantse gezelligheid en de nodige dosis humor zitten er zeker in.
Met lekker eten, een goed glas wijn of een verre reis maak je mij het gelukkigst. Ik ben een open boek, je kunt me alles vertellen en alles vragen en ik ben ook altijd in voor een goed gesprek.
Die nuchtere maar betrouwbare instelling trek ik ook zeker door in mijn werk. Ik zal altijd duidelijk en eerlijk zijn over wat er wel, maar ook vooral niet kan en zal dan ook altijd mijn best doen om iets te bedenken wat echt bij jou past!
Dit is zo’n ontzettend mooi vak en de kick die ik krijg van het eindresultaat en de blije gezichten van de mensen met wie ik werk maar natuurlijk ook van de gasten, zijn voor mij onbetaalbaar. Met een nuchtere houding maar full focus en perfectionisme zal ik ervoor zorgen dat jullie een onvergetelijke dag krijgen.
Dus, koffie?
Expertise
Weddingplanner
Styling
Destination weddings
Ceremoniemeesterschap
Events
Leveranciers management
Budgetbepaling
Foreign Weddings
Elopements
Trouwen in het buitenland
Ceremoniemeester op trouwdag
Full Service Weddingplanner
Destination Wedding (trouwen in buitenland)
Openingstijden
Vandaag geopend
expand_more
Maandag
-
24 uur geopend
Dinsdag
-
24 uur geopend
Woensdag
-
24 uur geopend
Donderdag
-
24 uur geopend
Vrijdag
-
24 uur geopend
Zaterdag
-
24 uur geopend
Zondag
-
24 uur geopend
Ervaring & vakmanschap
Ervaring
timelapse5 jaar in bedrijf
star18 reviews
people_outline1 medewerkers
timeline6 jaar ervaring
Opleidingen en certificaten
schoolNTI Weddingplanner
schoolEventTrix Wedding & Event Planner
schoolInternship I Do Knot - Malta
Reviews over IV Weddings & Events
info_outline
Uitstekend • 5,0
starstarstarstarstar
16 reviews
Reviews van andere bronnen
anouk okundestarstarstarstarstar
17 dec. 2024 op google
Al enkele malen met imke samen gewerkt en iedere keer verzorgt ze alles tot in de puntjrs. Fijn persoon om mee samen te werken en ze voelt precies aan wat iemand wil. Lees meer
Manon de Witstarstarstarstarstar
13 jul. 2024 op google
Toen we wisten dat we gingen trouwen, hebben we Imke eigenlijk direct gevraagd om ons te helpen met de styling en als ceremoniemeester. We hadden vooraf wel een idee bij welke stijl bij ons paste, maar het lukte ons niet helemaal om daar concreet vorm aan te geven. Door de gesprekken met Imke kwamen we al vrij snel tot een concreet plan en zorgde Imke voor de juiste leveranciers die zij of wijzelf benaderden. Ook hielp ze te denken aan alle details en zorgden voor een compleet draaiboek voor de overige betrokken partijen op deze dag. Tijdens de voorbereidingen waren de lijntjes kort en schakelden we makkelijk met elkaar. Maar wat ons het allermeeste waard was, was de dag zelf. Wij wilden die dag natuurlijk vooral kunnen genieten en het regelen aan iemand anders over laten. Dat is volledig gelukt. Op die dag zelf hebben we ons nergens zorgen over hoeven maken en alles ging precies zoals wij wilden, meer dan dat zelfs. Er zullen vast dingen mis gegaan zijn, maar Imke heeft er voor gezorgd dat we hier niks van hebben gemerkt. Ook zag alles er prachtig uit, daar hebben we heel veel complimenten over gekregen! We kijken terug op een geweldige dag waar wij en onze lieve gasten door Imke volledig van hebben kunnen genieten! Lees meer
Anela Turuljastarstarstarstarstar
8 jul. 2024 op google
We zijn met onze neus in de boter gevallen met Imke en haar team! Voor onze bruiloft zochten we een professionele ceremoniemeester én een stylist, en het liefst iemand die deze twee taken kon combineren. Via Instagram kwam ik het profiel van IV Weddings & Events tegen, en door de prachtige foto’s en door het hartelijke welkomstgesprek wat daarop volgde, hadden we het volste vertrouwen in een perfect georganiseerd een gestylde dag. En zo geschiedde! Imke en haar collega’s hebben ontzettend goed naar onze wensen geluisterd en waren dag en nacht beschikbaar om te brainstormen en onze vragen te beantwoorden, dat was ontzettend fijn! De bruiloft zelf verliep vlekkeloos en alles werd, zoals beloofd, uit onze handen genomen zodat we er zelf geen omkijken meer naar hadden. De goede voorbereiding en het fijne contact wekte ook ontzettend veel vertrouwen voor de dag zelf. Los van het feit dat Imke en haar team ontzettend professioneel waren (en duidelijk ervaring hebben met allerlei verschillende soorten bruiloften), vonden we het oprechte enthousiasme en de warme en leuke gesprekken echt heel fijn, en ook de reden dat IV Weddings & Events de volle 5 sterren verdient! Ze zijn het meer dan waard :) Lees meer
Shandro van Taunaystarstarstarstarstar
12 mei 2024 op google
Wij hebben genoten van Imke als onze ceremoniemeester, goed contact tijdens de voorbereiding en tijdens de bruiloft. Bedankt voor de flexibiliteit en alles wat erbij kwam kijken! Lees meer
Evie Hawkerstarstarstarstarstar
11 mei 2024 op google
We had planned every aspect of our wedding this July, but needed somebody talented to bring everything together. This is why we reached out to Imke with a clear objective: for her to act as our wedding day coordinator and for me to not know if anything went wrong. She definitely delivered and was henceforth nicknamed ‘our guardian angel’. Our wedding day transitioned smoothly through the day. Imke and Lotte were attentive, ensuring our visions were met and there was nothing more wonderful than seeing the day we had envisioned coming to life to even better extents. Imke was particularly skilled at communicating the vendors, being honest with the priorities, and moving forward with plan B/C/D with elegance. Lotte was adept in handling the trail on my dress and pinning up for dancing so it still looked beautiful in the photos. It was a last minute decision to bring Imke into our wedding and it was probably the best decision that I would recommend to other future brides. My reaction to the reception was genuine and is a result of Imke and Lotte ensuring it was stunning. Lees meer
Toon bronnenexpand_more
FAQ - veelgestelde vragen aan IV Weddings & Events
Wat is handig om te weten over je prijzen (kortingen of extra kosten)?
Voor ceremoniemeesterschap vraag ik een vast bedrag. Indien nodig en/of niet aanwezig vanuit de locatie neem ik een extra eventplanner mee tegen een meerprijs.
Voor full-service wedding planning werk ik met een uurtarief met een minimum van 20 uur aan werkzaamheden. Ik geloof namelijk niet in pakketten. Een bruiloft is áltijd maatwerk en ik vind het belangrijk dat jullie als bruidspaar zeggenschap hebben in hoe we deze dag aanvliegen!
Gecontroleerd door Trustoo
checkmarkEmail en telefoon gecontroleerd door eigenaar.