arrow_backNaar Top 10 trouwfotografen in Eindhoven
+
Daphne de la Cousine
9,4
(90 reviews)
place
Sint Leonardusstraat 6, Eindhoven
timelapse10 jaar in bedrijf
checkGratis en vrijblijvendGratis en vrijblijvend
Over onsErvaringReviews
Neem contact op via:
Introductie
Ken je dat... wanneer je naar een foto kijkt, het voelt alsof je het moment nog een keer beleeft? Een grote glimlach op je gezicht tevoorschijn komt? Dàt is waar ik voor sta!
Ik hou ervan. Mooie plaatjes, stoere foto's, gek doen en heel veel liefdevolle momenten!
Wie staat er achter de camera?! Mijn naam is Daphne de la Cousine, 31 jaar en een grote liefde voor fotografie. Creatief en een duizendpoot. Altijd in om mooie dingen te maken en ik kan totaal niet stil zitten, maar dat is in mijn vak juist een mooi pluspunt.
Op bruiloften ben ik onzichtbaar, zodat juist alle kleine mooie momenten en emoties vastgelegd worden. Want emoties vastleggen, wat is dat mooi. Enkel met de spontane momenten werken, ongedwongen, zodat jullie jezelf kunnen zijn. Dit vind ik erg belangrijk, een bruiloft is ontzettend mooi, maar gaat daarnaast ook erg snel voorbij. Beleef deze dag daarom zoals jullie graag willen. Genieten van elk moment en de mensen om jullie heen.
Ook tijdens een fotoshoot zullen er zo min mogelijk geposeerde foto’s worden gemaakt. Lekker met de familie of kids op pad. Tijd voor veel plezier en gekkigheid!
Zie ik jullie snel?
Expertise
BruiloftenBruidsfotografieGroepsfotoKinderfotografieFotografie op locatieFamiliefotografiePortretFotoshoot met visagieEvenementfotografieProductfotografiePubliciteitsfotografieReclamefotografieDierenfotografieNatuurfotografiePackshotsFeestfotografieVastgoedfotografieFood fotografieGezinsfotoVerlovingsfotografieLoveshootInterieurfotograafZwart-wit foto'sProfielfotoFotoshoot met vrienden/vriendinnenAfdrukkenCommerciële fotografieHeadshotsBruiloft- / TrouwfotografieFotoshoot & Portret (geen pasfoto)Groeps- en FamilieshootZakelijke foto'sUitvaartfotografieFotoshoot overig (geen pasfoto)Op locatieOchtend + Middag + AvondMiddag + AvondOchtend + MiddagAlleen middagAnders, namelijk:
Trustoo awards
info_outline
Trouwfotografen met een Top Score behoren, dankzij hun goede reputatie, tot de beste dienstverleners op Trustoo.
Vorige awards
Top Score 2024
Top Score 2023
Top Score 2022
Foto's
Openingstijden
Openingstijden onbekend
Waarom voor ons kiezen?
check_circleProfessionele bewerking en hoge resolutie.
check_circleGeen achteraf kopen van beeldmateriaal.
check_circleGeen verrassingen bij factuur.
check_circleRestitutie bij ernstige omstandigheden.
Ervaring & vakmanschap
timelapse10 jaar in bedrijfstar90 reviewspeople_outline1 medewerkers
Checklist
info_outline
checkmarkEmail en telefoon gecontroleerd door eigenaar.checkmarkKVK gegevens gecontroleerd.
Reviews
info_outline
Uitstekend•4,9
starstarstarstarstar
90 reviews uit 4 bronnen
Reviews van andere bronnen
info_outline
Anoniemstarstarstarstarstar
25 mei 2025 theperfectwedding.nl
Daphne heeft onze dag prachtig vastgelegd ! Naast dat ze prachtige foto’s maakt is Daphne ook een fantastische fijne vrouw om er de hele dag bij te hebben. Wij raden Daphne dan ook zeker aan !! Onze gasten waren ook helemaal weg van Daphne. De eerste foto’s hadden we binnen een d... ag al binnen en die zijn echt geweldig mooi geworden. Lees meer Verberg
Ingrid Cortenstarstarstarstarstar
12 sep. 2024 google
Wat is Daphne een fijne persoon om mee samen te werken. Ze gaf onze huwelijkdag een gouden randje met haar professionele en prachtige foto's ❣️
lieke colenstarstarstarstarstar
15 jun. 2024 google
Na onze fijne ervaring met Daphne als onze trouwfotografe, hebben we Daphne benaderd voor een newborn fotoshoot (lifestyle). Hiervoor is Daphne bij ons in huis geweest en heeft wederom weer prachtige foto's gemaakt. Daphe is makkelijk benaderbaar, komt afspraken na, is een fijn persoon in de omgang en maakt bovenal prachtige foto's. Een echte aanrader!