Bekijk ook de Top 10 zonwering specialisten in Beltrum
arrow_backNaar Top 10 zonwering specialisten in Beltrum
+
Winkel Gierkink Montagebedrijf te
8,7
(14 reviews)
place
Olden Eibergsedijk 6, Beltrum
timelapse14 jaar in bedrijf
checkGratis en vrijblijvendGratis en vrijblijvend
Over onsErvaringReviews
Neem contact op via:
Introductie
Bij Te Winkel Gierkink bieden we een breed scala aan producten en diensten die uw wooncomfort naar een hoger niveau tillen. Van stijlvolle rolluiken tot hoogwaardige kunststofkozijnen, wij zijn uw partner voor het creëren van een aangename leefomgeving. Geniet van de voorjaarszon onder onze knikarmschermen of houd de felle zon buiten met onze op maat gemaakte zonwering. Wij onderscheiden ons door onze vakkennis en oog voor detail, en denken constant mee met uw wensen om de beste oplossingen te vinden.
Onze collectie omvat niet alleen zonwering, maar ook diverse soorten horren, screens en raamdecoratie, allemaal van topkwaliteit. Of u nu kiest voor een elegante markies of praktische rolgordijnen, wij hebben voor elk raam de perfecte oplossing. Met onze innovatieve producten, zoals de energiezuinige Schüco-kozijnen, kunt u niet alleen uw wooncomfort verbeteren, maar ook besparen op energiekosten.
Wij nodigen u van harte uit om vrijblijvend een offerte aan te vragen. Laat ons u helpen om uw huis te transformeren en het woongenot te verhogen. Neem vandaag nog contact met ons op voor meer informatie!
Expertise
VolantAutomatische zonweringJaloezieënElektrische zonweringLamellenMarkiezenUitvalschermenShowroomKnikarmschermPergola zonweringScreensZonneschermRolluikenVouwgordijnenRolgordijnenAndere zonweringMonteren / Plaatsen
Loading Title
Loading Content Row
Loading Content Row
Loading Content Row
Foto's
Openingstijden
Gesloten - Gaat open op zaterdag om 10:00
expand_more
Maandag
-
Gesloten
Dinsdag
-
Gesloten
Woensdag
-
Gesloten
Donderdag
-
Gesloten
Vrijdag
-
Gesloten
Zaterdag
-
10:00 tot 14:00
Zondag
-
Gesloten
Garantie
info_outline
verified_userWij bieden garantie
Ervaring & vakmanschap
timelapse14 jaar in bedrijfstar14 reviewspeople_outline2 medewerkers
Checklist
info_outline
checkmarkKVK gegevens gecontroleerd.
Reviews
info_outline
Reviews van andere bronnen
info_outline
Sjoerd van der Helmstarstarstarstarstar
24 feb. 2025 google
Tot tweemaal toe heel fijn geholpen. Dank de fijne hulp en heldere communicatie!
Gert Te Lintumstarstarstarstarstar
2 nov. 2024 google
Prima,snelle service reparatie van rolluik en vervanging uitvalscherm voor een screen met motor plaatsing zij zeer tevreden.
Andre van Dijkstarstarstarstarstar
5 sep. 2024 google
Prima service , goed
vakkennis , en vooral aardig en ze werken netjes
Tentostarstarstarstarstar
22 mei 2024 google
Vandaag zijn er 2 grote kunststof kozijnen+glas bij ons geplaatst. Kan helaas geen 6 sterren geven-> dit zijn heel prettige en goede vakmensen! Mocht de rest tzt ook vervangen moeten worden, weten wij waar we moeten zijn :-) !! Gr. Robert