Welke relevante opleidingen of trainingen heb je gevolgd?
Bij The Weddingplanners Institute heb ik de opleiding tot Weddingplanner gevolgd. Hierna ben ik gelijk aangesloten bij de beroepsorganisatie BWPN. Hierdoor blijf ik op de hoogte van de laatste ins en outs, heb ik close contact met andere weddingplanners en blijven we onszelf verbeteren.
Wat kun je vertellen over je werkwijze?
Na een vrijblijvend kennismakingsgesprek maak ik een voorstel, moodboard (in het geval van een themabruiloft) en een offerte. Na akkoord gaan we samen aan de slag, ik pak al het administratieve werk op en jullie de leuke klusjes, zoals het proeven van de taart en uitzoeken van trouwkleding. Aan de hand van hoe lang we hebben kom ik 3-5 keer op de lijn om de voortgang te bespreken.
Op de dag zelf ben ik aanwezig om zowel jullie als de gasten te ontzorgen. Kortom: niemand hoeft zich ergens druk om te maken, behalve genieten.
Op de dag zelf ben ik aanwezig om zowel jullie als de gasten te ontzorgen. Kortom: niemand hoeft zich ergens druk om te maken, behalve genieten.
Waarom ben je begonnen met dit type werk?
Na het volgen van de opleiding Communicatie aan de Hogeschool INHolland kwam ik erachter dat een kantoorbaan van 9-5 niks voor mij was. Als weddingplanner is geen dag hetzelfde en mag ik doen waar ik goed in ben: regelen, regelen en regelen. Oh ja, en to-do lijstjes afstrepen!