Bekijk ook de Top 10 makelaars in Wijk bij Duurstede
Bas & Ernst makelaars.jpgENTREE Makelaars.jpgDraaijers Makelaardij Utrechtse Heuvelrug.jpg
+
ContactOver onsErvaringReviewsFAQ
arrow_forward_ios

Winvest Makelaardij

gradeRegister Taxateur
place
Klooster Leuterstraat 21A, Wijk bij Duurstede
timelapse20 jaar in bedrijf
(45)score_fullscore_fullscore_fullscore_fullscore_full9,4
Kom in contact met Winvest Makelaardij
checkGratis en vrijblijvendGratis en vrijblijvend
Of neem contact op via:
Of neem contact op via:

Over Winvest Makelaardij:

Winvest Makelaardij is een makelaarskantoor in Wijk bij Duurstede opgezet door Robbert May in 2005, met als doel om mensen te helpen bij het aankopen, verkopen en verhuren van onroerend goed. Als familiebedrijf weten wij wat we aan elkaar hebben, maar zo weet de klant ook wat hij/zij van ons kan verwachten. Bij Winvest houden we van duidelijkheid. Afspraak is afspraak. We zijn authentiek en persoonlijk en dat merk je al bij het eerste contact. “Een huis kopen of verkopen is niet iets wat je dagelijks doet; het is een bijzondere gebeurtenis en de zaken die hier allemaal bij komen kijken, zijn vaak erg lastig en het is dus onze taak om het voor de klant zo makkelijk en helder mogelijk te maken zodat deze er zeker van kan zijn dat alles tot in de puntjes wordt geregeld en dat deze volledig wordt ontzorgd. En dat doen wij elke dag weer met enorm veel plezier” Waar we je mee kunnen helpen: - Verkopen van een woning - Aankopen van een woning - Gevalideerd taxatierapport die wordt geaccepteerd bij alle banken - Verhuren van onroerend goed - Adviseur op de woningmarkt Heb je vragen over de woningmarkt of wil je advies over een persoonlijke situatie? Kom dan gerust eens langs bij op kantoor, onze deuren zijn namelijk 6 dagen per week geopend. Of neem contact met ons op.

Trustoo Awards

info
top_score_2024
Top Score 2024
top_score_2022
Top Score 2022
top_score_2021
Top Score 2021

Expertise

Pararius
SCVM
VBO
Taxatie
Huur
NRVT
Funda
Verkoop
Aankoop
NWWI
Verhuur
Verkoop van woning
Koop van woning
Taxatie van woning
Verhuur van woning
Huur van woning
Tussenwoning/rijtjeshuis
Hoekwoning
Twee-onder-een-kap
Appartement
Vrijstaande woning
Ander soort woning
Ik zoek een woning (help mij zoeken)
Ik wil een bod doen op een woning
Openingstijden
Gesloten - Gaat open op maandag om 10:00
expand_more
Maandag
-
10:00 tot 17:00
Dinsdag
-
10:00 tot 17:00
Woensdag
-
10:00 tot 17:00
Donderdag
-
10:00 tot 17:00
Vrijdag
-
10:00 tot 17:00
Zaterdag
-
Gesloten
Zondag
-
Gesloten

Video's

Ervaring & vakmanschap

Ervaring

timelapse20 jaar in bedrijf
star45 reviews
people_outline4 medewerkers
timeline16 jaar ervaring

Lid van

Nederlands Woning Waarde Instituut
Nederlands Register Vastgoed Taxateurs
Stichting Certificering Voor Makelaars

Opleidingen en certificaten

schoolMakelaar woningen
schoolRegister-Taxateur
schoolCompliance specialist

Reviews over Winvest Makelaardij

info_outline
Uitstekend 4,5
starstarstarstarstar_half
45 reviews uit 2 bronnen

Reviews van andere bronnen

Antoon van Kempen starstarstarstarstar
23 aug. 2024 op google
Ik kan na meerdere onroerend goed aankopen een vergelijk in makelaars maken, waarbij
Winvest makelaardij er bijzonder positief uitspringt. Niet alleen een goede prijs bedingen, maar ook vervolgens de vinger aan de pols houden voor correcte oplevering en prijsafspraken inzake overname goederen, wordt niet overgelaten aan koper en verkoper , maar professioneel vastgelegd en gecontroleerd, met als resultaat tevreden verkopers en kopers.
Lees meer
Thijs Jansen starstarstarstarstar
6 aug. 2024 op google
Vrijdag 19 april, de eerste bezichtiging voor mijn vriendin en mij ooit. We hadden totaal geen kennis van zaken, maar je moet ergens beginnen. Op de donderdagmiddag daarvoor besloten we een willekeurige makelaar uit de regio te bellen met een aantal vragen ter voorbereiding van de bezichtiging. Per toeval kregen we Robbert aan de lijn. Robbert wist meteen allerlei onderwerpen aan te kaarten waar wij ons totaal niet van bewust waren. We kregen er gelijk een goed gevoel bij.

Op de vraag of hij toevallig nog tijd had om de volgende ochtend mee te gaan, was het antwoord "nee". "Maar tijd maak ik wel", vervolgde Robbert. Zo gezegd, zo gedaan. Samen gingen we naar de bezichtiging. Helaas hadden we niet het winnende bod, dus gingen we op naar de volgende kans.

Al gauw kwam Robbert met een aanbod uit zijn netwerk: een mogelijkheid waarbij wij vóór de markt uit konden kopen. Een ontzettend mooi aanbod! Het enige nadeel was dat Robbert niet meer mocht optreden als onze aankoopmakelaar, omdat de verkoop in opdracht was van een van zijn andere cliënten. In eerste instantie vonden wij dit erg jammer. Omdat we zo'n goed gevoel hadden bij Robbert, hadden we hem graag gedurende het hele traject naast ons gehad. Achteraf bleek echter dat dit geen probleem was. Ondanks dat Robbert optrad als de makelaar van de verkopende partij, heeft hij ons fantastisch bijgestaan.

Al onze vragen werden duidelijk en snel beantwoord, en de bemiddeling tussen de partijen verliep erg soepel. Robbert en zijn vrouw Anita zijn altijd én gemakkelijk bereikbaar. Geen vraag is te veel, en waar nodig helpen ze. Echt klasse!

3,5 maand geleden zaten mijn vriendin en ik 'voor de gein' bij een hypotheekadviseur voor een indicatie van hoeveel we konden lenen. Nog geen twee weken later ontmoetten we Robbert, en inmiddels zitten we gesetteld in ons eerste huisje.

Een huis kopen in deze tijd is zeker mogelijk, ook voor de starter! Wat je alleen nodig hebt, is het juiste netwerk en een klein beetje geluk. Robbert bracht ons in dit geval beide. Robbert en Anita, bedankt! We hopen dat jullie nog veel woningzoekenden op zo'nzelfde fijne manier kunnen helpen!
Lees meer
Carola Soomers-van der Broek starstarstarstarstar
24 mei 2024 op google
Zeer teleurstellende ervaring opgedaan met deze makelaar die overduidelijk meerdere gezichten heeft en het spel onsportief en oneerlijk speelt. Mensen tegen elkaar uitspeelt en na het beklinken van een deal de boel doodleuk openbreekt voor eigen gewin. Een hele nare smaak overgehouden aan dit kantoor!
Lees meer
Harm Albers starstarstarstarstar
18 mei 2024 op google
Fijne begeleiding gehad bij de aankoop van een huis in Zwolle(!). Betrouwbaar, betrokken, kennis van zaken.
Lees meer
G B starstarstarstarstar
11 mei 2024 op google
We zijn daar geweest voor een advies. Vriendelijk ontvangen en uitgebreid advies
Lees meer
Toon bronnenexpand_more

FAQ - veelgestelde vragen aan Winvest Makelaardij

Hoeveel ervaring heb je in deze branche?
Robbert May is als Register-Makelaar en Taxateur al meer dan 17 jaar actief in Wijk bij Duurstede en omgeving.
Welk advies zou je geven aan klanten die op zoek zijn naar een bedrijf uit jouw branche?
Kies voor een makelaar en/of taxateur die bij jou past en kies er één die is aangesloten bij een brancheorganisatie zoals de VBO. Ga met verschillende makelaars in gesprek en kies diegene waar jij het beste gevoel bij hebt!
Waar kan je een taxatierapport voor gebruiken?
Een taxatierapport kun je nodig hebben om verschillende redenen. Vaak belangrijke zaken waarbij jij als klant op de inhoud en kwaliteit van het taxatierapport moet kunnen vertrouwen.

Je hebt een taxatierapport nodig indien:

- je een huis wil kopen of verkopen.
- je een hypotheek wil oversluiten.
- je je hypotheek wilt verhogen, in verband met een verbouwing.
- jij en je partner de bezittingen willen verdelen, bijvoorbeeld als jullie gaan scheiden.
- je bezwaar wilt maken op de door de gemeente opgelegde/vastgestelde WOZ-waarde van jouw woning.

Gecontroleerd door Trustoo

checkmarkEmail en telefoon gecontroleerd door eigenaar.
checkmarkKVK gegevens gecontroleerd.
checkmarkLidmaatschap NRVT deze maand geverifieerd.
Kom in contact met Winvest Makelaardij
checkGratis en vrijblijvendGratis en vrijblijvend

Vergelijkbare makelaars in de buurt