Wij bieden de oplossing voor lastige en vervelende klusjes in huis. Wie kent het niet? Het installatiepakket voor uw nieuwe internetaansluiting komt binnen met modem en kabels, maar wie gaat dit goed en werkend aansluiten?
Duits Telecom is specialist in het aansluiten van internet, bellen, televisie. Voor het plaatsen van een nieuwe meterkast of een nieuwe installatie in uw huis, schuur, veranda of tuin. Een extra stopcontact nodig in de meterkast voor uw modem of een data installatie voor uw netwerk thuis.
Geen probleem! We maken dat meteen voor u in orde. We gaan niet eerder weg, of alles moet naar behoren werken.
En ook voor al uw elektra in en om het huis of bedrijf is bij Duits Telecom en Elektra in goede handen. Snel, kwaliteit en betrouwbaar!
Expertise
VerlichtingBekabelingMeterkastDatabekabelingInstallatie & AansluitingElektrische apparatuurInstallatie of aansluitingStoring of kortsluitingElektra (oa. verlichting, stopcontacten)
Loading Title
Loading Content Row
Loading Content Row
Loading Content Row
Foto's
Openingstijden
Openingstijden onbekend
Waarom voor ons kiezen?
check_circleProfessionele installatie van internet, bellen en televisie.
check_circleExtra stopcontacten in de meterkast.
check_circleSnelle service voor al uw elektra.
check_circleKwaliteit en betrouwbaarheid.
check_circleOplossing voor lastige klusjes.
Ervaring & vakmanschap
timelapse19 jaar in bedrijfstar70 reviewspeople_outline1 medewerkerstimeline22 jaar ervaring
Opleidingen en certificaten
schoolVCA Certificaat
Checklist
info_outline
checkmarkEmail en telefoon gecontroleerd door eigenaar.checkmarkKVK gegevens gecontroleerd.checkmarkLanger dan 1 jaar Premium Partner.checkmarkBankrekening geverifieerd.
Uitgevoerde opdrachten
AANLEGGEN WIFI NETWERK ST. JORISKERK AMERSFOORT
Reviews van andere bronnen
info_outline
leon van de waerdtstarstarstarstarstar
11 aug. 2023 google
Heino heeft bij ons de electrische installatie voor de airco voorbereid. Vanaf de meterkast naar de beide buiten units. Dit is zeer deskundig uitgevoerd en alles is netjes afgewerkt.