Stukadoorsbedrijf Design & Supply is een jong bedrijf gevestigd in Hilversum en werkzaam door heel Nederland, wij kunnen u voorzien van kwaliteit (decoratief)stuc en sauswerk, beton ciré in o.a badkamers en totale afbouw, vraag vrijblijvend een offerte aan voor stucwerk dat op de korte termijn gerealiseerd kan worden!"
Expertise
Beton CiréDecoratief stucwerkStucwerkSchilderwerkSloopwerkzaamhedenTimmerwerk wanden en plafondsStucen van muren en/of plafondsSaus- en behangklaarSpachtelputz (sierpleister)RaapwerkSpackspuitwerk (lichte korrel)
Loading Title
Loading Content Row
Loading Content Row
Loading Content Row
Foto's
Openingstijden
Gesloten - Gaat open op donderdag om 07:00
expand_more
Maandag
-
07:00 tot 17:00
Dinsdag
-
07:00 tot 17:00
Woensdag
-
07:00 tot 17:00
Donderdag
-
07:00 tot 17:00
Vrijdag
-
07:00 tot 17:00
Zaterdag
-
07:00 tot 17:00
Zondag
-
07:00 tot 17:00
Garantie
info_outline
verified_userWij bieden garantie
Ervaring & vakmanschap
timelapse4 jaar in bedrijfstar9 reviewspeople_outline3 medewerkerstimeline7 jaar ervaring
Opleidingen en certificaten
schoolGezel stukadoor niv 3
Lid van
Nederlandse Ondernemersvereniging voor AfbouwbedrijvenHet Neerlandsch Stucgilde
Checklist
info_outline
checkmarkEmail en telefoon gecontroleerd door eigenaar.checkmarkKVK gegevens gecontroleerd.checkmarkLanger dan 1 jaar Premium Partner.checkmarkBankrekening geverifieerd.
Reviews van andere bronnen
info_outline
Rico hijmeringstarstarstarstarstar
14 apr. 2025 google
Harde werkers en zeer nette gasten! Hebben strak werk geleverd. Gaven ook nog adviezen betreft afwerking. Super prettige ervaring van begin tot eind!
Romayssae Ben-gradstarstarstarstarstar
12 dec. 2024 google
Serieuze vakman op het gebied van stukadoren & afbouw werkzaamheden o.a schilderwerk. snel beschikbaar en communicatie loopt vlot. Aanrader!
max kastermansstarstarstarstarstar
16 jul. 2024 google
Goeie gozer, zeer tevreden over het stucwerk 👍 raad hem iedereen aan
Jachin Letworystarstarstarstarstar
15 jul. 2024 google
Super mooi strak stucwerk. Prettige stukadoor die ik zeker weer ga vragen voor een volgende klus.
Top gozer, hij had even tijd gemaakt om mij uit de brand te helpen.
Chantal de Ruigstarstarstarstarstar
17 sep. 2022 Trustoo.nl
Aardige, vriendelijke jongen. Werkt netjes en gaat pas weg als je tevreden bent. Helemaal top!
Robinstarstarstarstarstar
10 sep. 2022 Trustoo.nl
Khalid is een erg vriendelijke en jonge knul en heel vakkundig op het gebied van stukadoren, hij heeft op een korte termijn onze badkamer gestukadoord en voorzien van beton ciré wat prachtig geworden is, ik raad hem zeker aan!