arrow_backNaar Top 10 verkoopmakelaars in Ugchelen
+
In Holland staat een Huis Makelaars
8,6
(12 reviews)
place
Veldekster 40, Ugchelen
timelapse4 jaar in bedrijf
Reageert binnen 1 uur
Wat voor soort woning wil je verkopen?
checkGratis en vrijblijvendGratis en vrijblijvend
Over onsErvaringReviews
Neem contact op via:
Introductie
In Holland staat ùw Huis.
En dat gaan wij voor u verkopen of aankopen.
Wij komen altijd graag eerst even naar u luisteren. Afhankelijk van uw verhaal maken we een passend plan. Een waardebepaling van uw woning hoort daar natuurlijk ook bij. Zo'n eerste gesprek en waardebeplaing kosten u nog helemaal niets.
Belt u mij voor een afspraak? Dat mag ook in de vroege avonduren en op zaterdag.
Expertise
Verkoop van woningKoop van woningTussenwoning/rijtjeshuisHoekwoningTwee-onder-een-kapAppartementVrijstaande woningIk zoek een woning (help mij zoeken)Ik wil een bod doen op een woning
Loading Title
Loading Content Row
Loading Content Row
Loading Content Row
Foto's
Openingstijden
Gesloten - Gaat open op donderdag om 08:00
expand_more
Maandag
-
08:00 tot 20:00
Dinsdag
-
08:00 tot 20:00
Woensdag
-
08:00 tot 20:00
Donderdag
-
08:00 tot 20:00
Vrijdag
-
08:00 tot 20:00
Zaterdag
-
08:00 tot 17:00
Zondag
-
Gesloten
Ervaring & vakmanschap
timelapse4 jaar in bedrijfstar12 reviewspeople_outline1 medewerkerstimeline7 jaar ervaring
Checklist
info_outline
checkmarkEmail en telefoon gecontroleerd door eigenaar.checkmarkKVK gegevens gecontroleerd.checkmarkBankrekening geverifieerd.
Reviews van andere bronnen
info_outline
Christa VanSchieveenstarstarstarstarstar
11 sep. 2025 google
Wat een fijne makelaar. Weet van wanten en doorpakken. Niet alleen professioneel maar ook creatief en wendbaar, laat zich niet uit het veld slaan. Kan een huis doorzien en voelen. Oog voor de verkopers en kopers.
Michelle R.starstarstarstarstar
11 sep. 2025 google
Geweldige, lieve makelaar. Heeft veel voor ons betekent ! Ze had altijd een luisterend oor en had veel met ons mee gedacht. Snelle reacties, ook buiten werktijden om. Ze heeft goede uitleg gegeven, stap voor stap ons in de hele procedure begeleid.
De verkoop van onze huis is snel en professioneel gegaan en vanaf de begin hadden wij een goed gevoel bij haar. Als je na een eerlijke, faire, vriendelijke en realistische makelaar zoekt, ben je bij haar zeker aan de juiste adres.
Mia Simonstarstarstarstarstar
2 sep. 2025 google
Deze makelaar is fantastisch. Als je een huis of appartement in de regio Apeldoorn of Ugchelen koopt of verkoopt, zou je geen beroep moeten doen op de diensten van anderen. Ze zetten zich volledig in om je doelen te begrijpen, handelen snel en onderhandelen namens jou. We waren ook niet zo bekend met alle processen, dus we werden uitstekend geholpen om alles volledig te begrijpen. Kortom, het kostte ze 3 dagen om ons droomhuis te vinden en af te ronden (wat ongekend is in deze markt).