Over Lianne Dekker Fotografie:Elke dag bezig mogen zijn met wat je het liefste doet is een voorrecht. Daar ben ik me zeker van bewust. Ik werk dagelijks met verschillende mensen. Kinderen, volwassenen, ouderen maar ook heel kleine baby’s of een combinatie hiervan. Steeds vaker mag ik ook voor bedrijven en websites fotograferen. Totaal anders maar ook zeker zo leuk. Dat maakt dat elke dag anders is en daarom verveelt het ook nooit.
Als fotograaf is het voor mij nog altijd belangrijk om mezelf te blijven ontwikkelen. Naast de technologische vooruitgang is er ook qua stijl en mogelijkheden veel veranderd in de loop der jaren. Iets wat ik persoonlijk als prettig en uitdagend ervaar. Op de fotovakschool in Apeldoorn heb ik de kneepjes van het vak mogen leren.
Dichtbij mensen komen om ze vast te leggen op beeld. Dat is keer op keer prachtig om te mogen doen. Het is bijzonder om mensen van zo dichtbij te mogen bekijken. Het maakt kwetsbaar, niet alleen voor degene voor de camera maar ook voor mij achter de camera. En dat maakt nu net wat het voor mij zo speciaal maakt.
Lees meer...
Diensten
Zwangerschapsfotografie
Bedrijfsfotografie
Zakelijke fotografie
Newborn shoot
Zwangerschapsfotografie
Kinderfotografie
Evenementfotografie
Reportage
Productfotografie
Babyfotografie
Bedrijfsfotografie
Afdrukken
Glamour shoot
Newborn shoot
Portretfotografie
Fotoalbum
Modefotografie
Zakelijke fotografie
Fotoshoot
Studiofotografie
Ervaring & vakmanschap
23 jaar in bedrijf
25 beoordelingen
1 medewerkers
22 jaar ervaring
Lid van
 | Dutch Photographers |
Opleidingen en certificaten
Foto Vakschool
Silver Master Photographer
Finalist European Professional Photographer 2020
Reviews over Lianne Dekker Fotografie